Firma YTO Co., Ltd., nebo YTO, začala vyrábět zemědělské stroje již v rokc 1955, zejména traktory, sklizňovu techniku, zemědělské nářadí, dieselové motory a generátory.

YTO je významným a dlouholetým výrobcem zemědělských strojů v Číně. Její předchůdce, China First Tractor Company, byl jedním ze 156 hlavních projektů v prvním pětiletém plánu (1953-57) a byl gigantem v čínském zemědělském průmyslu. V roce 1997 založena společnost YTO Co., Ltd.

YTO je společnost kótovaná na burze, která vydává akcie A i akcie H v odvětví zemědělských strojů. Dne 23. června 1997 byla uvedena na burzu v Hong Kongu a začala vydávat akcie H. Dne 8. srpna 2012 se její akcie začaly obchodovat na burze v Šanghaji. K úspěchu na akciovém trhu částečně přispívají naše spolehlivé stroje a služby. Vyrábíme zemědělské stroje v souladu s mezinárodními standardy a jsme certifikováni podle ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Díky svým kvalitním produktům byla YTO oceněna jako čínská značka Quality Control Top Brand.

YTO International Co., Ltd. (dále jen YTO International) byla založena v roce 1995 jako dceřiná společnost skupiny YTO. Jedná se o mezinárodní obchodní společnost, které Ministerstvo obchodu udělilo právo na samostatný dovoz a vývoz se základním kapitálem dosahujícím 66 000 000 RMB. (9,2 mil. USD). YTO International je zodpovědná za import a export kompletních produktů, příslušenství a veškeré výrobní technologie poskytované YTO.

YTO se pyšní téměř stovkou výrobních linek a má silnou výrobní kapacitu veškerých komponentů pro výrobu traktorů a příslzšenství.  YTO vyváží svoje traktory do celého světa včetně České republiky. Je nám potěšením s touto firmou začít spolupracovat.

Výběrem našich traktorů YTO farmáři získají nejen efektivní a spolehlivé stroje, ale také těží z mnoha výhod, jako je rozmanitost výkonu, dodržování norem výfukových plynů, přizpůsobení programu RDP, konkurenceschopná cena a záruka a servisní podpora. Nabízíme komplexní řešení pro zemědělství, která pomáhají zvýšit efektivitu práce na poli a přinášejí lepší výsledky.

Všechny modely traktorů YTO lze přihlásit na SPZ

Vážení zákazníci naše webové stránky jsou ve výstavbě a průběžné je aktualizujeme.

Děkujeme za pochopení